044 384 18 22

телефон

04136, Україна, Київ

вул. Маршала Гречка, 13, офіс 1012

Прес-центр

В Україні з'явиться національна телекоммережа - Стратегія кібербезпеки на 2017 рік

Кабінет міністрів має намір створити національну телекомунікаційну мережу і захищені дата-центри для потреб державних органів у 2017 році.

 

Згідно з розпорядженням КМУ №155 від 10 березня 2017 року, відповідні заходи передбачені планом заходів на 2017 рік щодо реалізації Стратегії кібербезпеки України.

У 2017 році планується створити захищені дата-центри для потреб державних органів, перш за все суб'єктів сектора безпеки і оборони, фінансового, енергетичного, транспортного секторів.

У травні планується забезпечити підвищення рівня відповідальності посадових осіб державних органів, установ і організацій за невиконання вимог законодавства в сфері захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах, за порушення вимог щодо інформування в установленому порядку про несанкціоновані дії (кібератаки) щодо державних інформаційних ресурсів.

Крім того, в травні планується впровадити обмежувальні заходи щодо використання в інформаційно-телекомунікаційних системах об'єктів критичної інфраструктури програмного і апаратного забезпечення, розробленого компаніями, які знаходяться під контролем держави-агресора.

У першому кварталі 2017 року планується розробити механізм додаткового заохочення фахівців, задіяних у сфері кібербезпеки і кіберзахисту, які працюють в структурах сектору безпеки і оборони, перш за все шляхом вдосконалення системи оплати їх праці, впровадження інших засобів стимулювання.

Згідно з планом Держспецзв'язку та СБУ в першому кварталі повинні подати Кабміну перелік інформаційно-телекомунікаційних систем об'єктів критичної інфраструктури держави з метою його затвердження.

У 2017 році планується організувати і провести оцінку стану захищеності державних інформаційних ресурсів в інформаційно-телекомунікаційних системах об'єктів критичної інфраструктури.

План також передбачає вжиття заходів щодо обмеження участі будь-яких суб'єктів господарювання, які перебувають під контролем держави-агресора, в заходах щодо забезпечення інформаційної та кібербезпеки, в тому числі посилення державного контролю за станом криптографічного та технічного захисту інформації щодо обмеження використання продукції, технологій і послуг таких суб'єктів.

Джерело: Діло

bottom-logo.png
команда висококваліфікованих фахівців в області інформаційної безпеки
04136, Україна, Київ, вул. Маршала Гречка, 13, офіс 1012
тел. 044 384 18 22
contact@softproduction.com.ua
Компанія Софт Продакшн надає послуги із забезпечення інформаційної безпеки підприємств, побудови корпоративних систем, мереж та телекомунікацій.

Search