044 384 18 22

телефон

04136, Україна, Київ

вул. Маршала Гречка, 13, офіс 1012

Прес-центр

Світовий ринок ІТ-безпеки виріс на 9%

Аналітична компанія Canalys оприлюднила свіжий звіт про стан ІТ-ринку в 2017 році. Один з основних трендів — у третьому кварталі 2017 року світові витрати на кібербезпеку збільшилися на 9% і досягли 8 млрд доларів. Зростаюче число кіберзагроз сприяє зростанню ринку рішень для забезпечення інформаційної безпеки.

 

"Масштабні кібератаки з використанням вірусів-шифрувальників і все більш витончені фішингові технології на практиці доводять, що підприємствам і організаціям необхідно зміцнювати системи ІТ-безпеки, щоб захистити свої дані і забезпечити безперебійну роботу", - коментує дослідження аналітик Canalys Клаудіо Штанко (Claudio Stahnke).

Найбільш швидкозростаючим сегментом на ринку рішень для кібербезпеки фахівці називають засоби захисту контенту, витрати на які збільшилися на 13% в річному численні. Крім того, зареєстровано 8-відсоткове зростання витрат на забезпечення мережевої безпеки, і 5-процентна надбавка в сегменті рішень з управління системами кіберзахисту.

Також в Canalys відзначили, що на частку п'яти найбільших учасників ринку ІБ-рішень довелося близько 34% від сумарної виручки в галузі. Найзначніший внесок в розмірі 9% в липні-вересні 2017 го внесла Cisco.

"Cisco продемонструвала річне зростання на 7% завдяки акценту на партнерів і широкому асортименту продуктів, посиленому за рахунок останніх придбань", - зазначає Штанко.

Слідом за Cisco в рейтингу Canalys розташувалися Symantec, Check Point, IBM і McAfee з ринковими частками 8,4%, 6,6%, 5,2% і 5,2% відповідно. У всіх чотирьох вендорів також спостерігався підйом в порівнянні з липнем-вереснем 2016- го, а саму істотну надбавку, на 22% в річному обчислені, показала Symantec, зростанню якої сприяли недавнє придбання розробника ПЗ для захисту даних LifeLock і покупка ІБ-компанії Blue Coat Systems.

"У 2018 році хакери стануть активніше використовувати штучний інтелект, і кібератаки стануть ще більш витонченими. Це збільшить попит на комплексні рішення в області інформаційної безпеки, особливо у постачальників, що володіють великим продуктовим портфелем", - попередили в Canalys.

bottom-logo.png
команда висококваліфікованих фахівців в області інформаційної безпеки
04136, Україна, Київ, вул. Маршала Гречка, 13, офіс 1012
тел. 044 384 18 22
contact@softproduction.com.ua
Компанія Софт Продакшн надає послуги із забезпечення інформаційної безпеки підприємств, побудови корпоративних систем, мереж та телекомунікацій.

Search